Adres: Alaaddinbey Mh. 638. Sk. Ali Aşan Plaza No:2A/4 Nilüfer Bursa / Türkiye

Tel: 0224 441 05 11

info@frmotomasyon.com.tr

KARDEŞ ELEKTRİK Cembre, Hellermann Tyton, Schlegel, Iboco Kanallar, Kg ve Ca Şalterler

Cembre

Mekanik ve Hidrolik El Aletleri

Ürünler için tıklayınız


Elektro-Hidrolik Sıkma El Aletleri

Yeni nesil Cembre el aletleri, mevcut modellere göre daha gelişmiş özelliklere sahip bir seridir. B51 tipi sıkma aletinden doğan 63 kN sıkma gücüne sahip B500, 300 mm² ye kadar sıkma kapasitesine sahiptir. Yeni Li-ion 18 V Ah bataryalar, 14,4 V 3 Ah'den daha yüksek bir kapasite sunarken, çift hızlı piston ile güçlendirilmiş hidrolik sistemle daha yüksek sıkma hızı ve sıkma gücü elde edilir: Çenelerin pabuca temasına kadar hızlı, sıkma işlemine başlandığında yavaş fakat güçlü piston hareketi sağlar. Maksimum basınç sensörü ve basınç emniyet valfi sayesinde daha kontrollü ve emniyetli bağlantılar sağlanır. OLED ekranı, aşağıdaki bilgilerin eş zamanlı olarak takibini sağlar:
- Sıkma gücü ve kuvveti
- Batarya doluluk durumu
- Alet kimliği, LED aydınlatma durumu, sıfırlama, sıkma sayısı takibi
- Bir sonraki servis için kalan sıkma sayısı
Ağırlık merkezi optimize edilmiş B500, sıkma işlemi sırasında kolay kullanılabilen, iki bileşenli plastik kullanılarak üretilen, aşınma ve hasara karşı yüksek dayanıma sahip bir gövdeye sahiptir. Kauçuk kavrama parçaları, düşük ses düzeyi ve asgari titreşim kullanıcı konforunu artırırken, çalışma alanını aydınlatan LED aydınlatma ilave konfor ve güvenlik sağlar. Sıkma sayısı bilgileri (200.000 sıkmaya kadar), USB arayüzüyle PC'ye aktarılmak üzere bir bellek kartına otomatik olarak kaydedilir.

Çalışma sıcaklığı: -15 ile +50 °C

B 500-KV Kodlu elektrik dağıtım uygulamaları için izoleli versiyonu mevcuttur

Çalışma alanını aydınlatan LED

Ele tam oturan tutma kolu

Dokunmatik tuşlu çok fonksiyonlu OLED ekranı

Soket tip geçmeli batarya

10-400 mm² Elektro-Hidrolik Sıkma Aleti B1300L-C

Büyük ölçülü sıkıştırma bağlantı uçları ve ek muflarının daha kolay yerleştirilmesi/çıkarılması için 42 mm ağız açıklığına sahip B1300L-C versiyonu mevcuttur.

Elektro-Hidrolik Kablo Kesme Makasları

95mm Elektro-Hidrolik Kablo Kesme Makası B-TC950

Azami 95 mm dış çapa sahip Bakır, Alüminyum ve telekomünikasyon kablolarını kesmek için özel olarak tasarlanmış yeni nesil 18,0 V ELEKTRO-HİDROLİK KESME ALETİ. Bıçaklar yüksek mukavemetli Çelikten üretilmiş ve uzun kullanım ömrü sağlamak için ısıl işlemden geçirilmiştir.
Yeni Li-ion 18 V Ah bataryalar, 14,4 V 3 Ah'den daha yüksek bir kapasite sunarken, çift hızlı piston etkisiyle güçlendirilmiş hidrolik sistemle daha yüksek kesme hızı ve kesme gücü elde edilir: Batarya, herhangi bir zamanda yanındaki düğmeye basıldığında kalan batarya ömrünü gösteren LED ışıklı göstergelerle donatılmıştır. Kafa, kullanıcının en rahat konumda çalışmasını sağlamak için 335 derece döndürülebilir ve bağlı kabloları kesmek için kolayca açılabilir. Alete bir maksimum hidrolik basınç valfi takılmıştır.
Ağırlık merkezi optimize edilmiş  B-TC950, kesme işlemi sırasında kolay kullanılabilen, iki bileşenli plastik kullanılarak üretilen, aşınma ve hasara karşı yüksek dayanıma sahip bir gövdeye sahiptir.


Kauçuk kavrama parçaları, düşük ses düzeyi ve asgari titreşim kullanıcı konforunu artırırken, çalışma alanını aydınlatan LED aydınlatma ilave rahatlık ve güvenlik sağlar.

Çalışma sıcaklığı: -15 ila +50 °C

Elektrik Bağlantı Elemanları

İzoleli, İzolesiz ve Diğer Tipdeki Elektrik Bağlantı Elemanları Mevcuttur.

İzoleli ANE-M serisi pabuçlar Elektrolitik Bakır borudan üretilmiş, tavlanmış ve Kalayla kaplanmıştır. PA6.6 izoleli gövdenin iç kısmı, iletken tellerinin eksiksiz ve kolayca girmesini sağlamak için konik şekillidir. Bu yapı aynı zamanda iletken montajından sonra bir izole bant ya da ısıyla daralan makaron kullanımına ihtiyaç bırakmamaktadır. Ayrıca, PA6.6 izolasyonu, kablo girişinde iletkenin kırılma ihtimalini ortadan kaldırır. Çalışma sıcaklık aralığı – 20 ila + 115°C'dir. En ideal elektriksel ve mekanik özellikleri sağlamak için, Cembre tarafından özel olarak üretilmiş el aletlerinin ve çenelerinin kullanılması tavsiye edilir.

İzolesiz S serisi terminaller, elektrolitik Bakır şeritten üretilmiştir ve Kalay kaplıdır. Bağlantı yeri, homojen bir mukavemet sağlamak için lehimlenmiştir. Elektriksel teması ve mekanik mukavemeti artırmak amacıyla terminal yuvası yivli yapıdadır.

  • Vidalı Konnektörler
  • Malzeme:
  • Pirinç CB754S EN 1982 Nikel kaplama.
  • Çinko kaplı Çelik civatalar

Markalama ve Etiketleme Sistemleri

Markıngenıus®MG3 iletkenler ve elektriksel komponentlerin markalanması için Cembre tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Markıngenıus®MG3 yüksek çözünürlüklü tak&çalıştır düz yataklı ve termal transfer teknolojili bir yazıcıdır. Kablolar, borular, tüpler, klemenslerin yanı sıra elektrik panoları, komponentler ve ekipmanlar için etiketler basabilir. Tüm Cembre MG etiketleri tek renkli Windows True Type fontlarıyla yüksek hızda basılabilir. Markıngenıus®MG3 aynı zamanda Clipart resimleri, çizimler, barkotlar ve en küçük ölçülerde bitmap'ler de yazabilme kapasitesine sahiptir.

Kompakt, ergonomik, temiz ve sessiz Markıngenıus®MG3 kurulumu son derece kolay bir yazıcıdır. Her monokrom ribon yazdırılabilir yüzeyi tümüyle kaplı 300.000 adetten fazla MG-TPMF 4x10 mm kablo etiketi basabilir. Magazin yükleme çıkarma işlemi hızlı ve pratiktir; destek şablonları kolayca değiştirilebilir ve ribondan arta kalan pigment anında kuruduğu için yazdırılan tabakalar da aynı şekilde kullanıma hazırdır. Tüm ribonlar, aksesuarlar ve yazdırılabilir etiketler MG2 & MG3 ile uyumludur.Ücretsiz ömür boyu destek & eğitim bir arama veya bir tuş uzaklıktadır.

HIZ - 112 MG-TPMF 4x10 kablo etiketini 12 saniyeden kısa sürede basar

KOLAY KULLANIM - Yazılım basılacak bilgiyi hızlı ve kolay yükler

EKONOMİ - Tek ribonla yaklaşık 300.000 MG-TPMF 4x10 kablo etiketini basar

KALİTE - Yazıcı çözünürlüğü 300x600 dpi

MG3 Yazıcı Ölçüleri: Uzunluk 382 mm, Genişlik 230 mm, Yükseklik 221mm, Ağırlık: 9,6 kg (Uzunluk 15.04 inç, Genişlik 9.05 inç, Yükseklik 8.7 inç - Ağırlık : 21.16 lbs.)

ROLLY3000 Rulo Etiketler İçin Termal Transfer Yazıcı paketinin içeriği: Yazıcı Boyutları: Uzunluk 446 mm, Genişlik 242 mm, Yükseklik 274 mm - Ağırlık 9 kg (Uzunluk 17.55 inç, Genişlik 9.52 inç, Yükseklik 10.78 inç - Ağırlık 19.84 lbs.) Şebeke kablosu, USB kablosu, Kapak, Siyah yazıcı ribonu TPS-060 842112, GENIUSPRO - Yazılım CD'si (yazıcı sürücüleri, 30 günlük deneme lisansı ve kullanıcı kılavuzu dahildir.)

ROLLY3000 tüm Cembre rulo malzemeleri basmak için idealdir. Örnek: kılıflar, kablo bağıyla bağlanan, kablo etrafına sarılan etiketler, etiket şeritleri ve etiketler.

HIZ - 1.000 TPM-ROLL 4x10 etiketini iki dakikadan kısa sürede yazar

KOLAY KULLANIM - Yazılım basılacak bilgiyi hızlı ve kolay işler

EKONOMİ - 140.000 adet TPM-ROLL 4x10 etiketini tek ribonla yazdırır

KALİTE - Yazıcı çözünürlüğü 300 dpi

Cembre markalama sistemi kablo etiketleri ve yapışkanlı etiketlerin yüksek adetli baskısı için tasarlanmıştır.

Dayanıklı ve sessiz ROLLY3000 ofis veya fabrikada güvenilir ve hızlı çalışma ve medyaya göre yazıcı ayarı yapılmasını sağlar.

ROLLY3000 güç & bağlantı kabloları ve GENIUSPRO yazılımıyla birlikte gelir. Program uyumluluğu için Windows (XP, 7 & 8) üniversal sürücüsünü içerir.

Maksimum baskı alanı: 105 mm genişlik, 2.000 mm uzunluğa kadar.

SCHLEGEL

Kumanda Butonu Ve Acil Stop Butonları, Pedallar, Kutular