Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Endüstriyel otomasyon ürün satışı konusunda faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında kurulmuş olup; kurucularının 20 yılı aşan sektör tecrübesiyle, dinamik satış kadrosu, bilgi birikimi ve satış sonrası kusursuz hizmetleriyle doğru, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz


Sektörde güvenilirliği yüksek, teknik altyapısı her zaman güçlü ve aranan bir firma olarak marka olmak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kurumdan elde edeceği yararın oluşturduğu katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli, parmakla gösterilen hizmet anlayışı sayesinde devamlı güçlü kalmak.

Bu amaca ulaşmak için;


Çalışanlarımızın eğitimlerine önem vererek onların sürekli gelişimlerini temin ederiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutarız.

Kalite standartları uyarınca faaliyet kayıtlarımızı, sipariş ve teklif yönetimi sistemimizi kurulduğumuz ilk günden itibaren kullanmaktayız ve sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Yenilikçilik, dürüstlük ve adil davranma temel değerlerimiz olarak kalacaktır.

FRM Otomasyon

Misyonumuz


Elektronik ve otomasyon malzemeleri, klemens ve ara bağlantı elemanları, şalt malzeme, sürücüler ve sensörler, endüstriyel bilgisayarlar konusunda satış yapmak, satış sonrası teknik hizmet sağlamak ve müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

Temel Değerler;


Dürüstlük ve adil davranma

Müşteri odaklılık

Müşteri memnuniyeti

Liderlik

Verimlilik

Takım çalışması

Yenilikçilik

misyon-vizyon

Neden FRM


Otomasyon sektöründe ürün seçiminden başlayıp ürün teslimi ve sonrasında güvenebileceğiniz, ölçülebilir kalite standartlarında bir partner olduğumuzu belirtmek isteriz. Biz Kutunun içine bakarız!

Faaliyet Alanlarımız


Firmamız özellikle otomotiv ve yan sanayileri, makine imalatçıları ve otomasyon sektörüne yönelik ürünler ve çözümler üreten dinamik ve teknik alt yapısı güçlü bir organizasyondur.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve devamlılığı olduğundan hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmaya gayret ederiz. Çalışmakta olduğumuz kurumsal müşterilerimizle tamamladığımız projelerimiz bunun ispatıdır. Her zaman için önceliğimiz; çözüm sunan, kaliteye ve devamlılığa önem veren bir satış organizasyonu olmaktır…


Satış ve uygulama yaptığımız başlıca markalar şunlardır;


1. Weidmüller klemensler, elektronik ürünler, otomasyon ürünleri, termal ve püskürtmeli etiket yazıcıları, el aletleri
2. Kardeş Elektrik ürünleri (Kraus&Naimer, Cembre, IBOCO, INSET, HellermannTyton, EFEN, Schlegel)
3. Banner Engineering sensör, fotosel, emniyet ekipmanları, kablosuz haberleşme çözümleri ve LED ışıkları, vision çözümleri, endüstriyel kameralar ve kamera aydınlatmaları
4. Camtec Programlanabilir Güç Kaynakları, Ayarlı Güç Kaynakları, Akım Sınırlandırıcılar
5. Socomec ürünleri (Otomatik transfer şalterleri, Enerji İzleme Çözümleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, Enerji Analizörleri)
6. Advantech ürünleri (Endüstriyel PC, Endüstriyel Box PC, Endüstriyel Monitör, Kablosuz Haberleşme ve IO modülleri, Gateway’ler, IoT Çözümleri)
7. Secomea ürünleri (uzaktan güvenli erişim cihazları, vpn router, cloud)
8. eleCO ürünleri (Endüstriyel Ethernet Switch, Güç Kaynağı, Endüstriyel PC, El Aletleri)
9. Belden ürünleri (Hirschmann, Lumberg)
10. Siemens Şalt ve Otomasyon Ürünleri
11. Schneider Şalt ve Otomasyon Ürünleri
12. Tbloc klemensler, yüksükler, kablo kanalları
13. Tempa Pano Dikili Tip Panoları, Duvar Tipi Panoları, Klemens Kutuları, PC kabinleri ve Paslanmaz Panolar, Pano klimaları
14. Lapp Kablo Ürünleri
15. Nexans Kablo Ürünleri
16. Öznur Kablo Ürünleri
17. Baran Kablo Ürünleri
18. Bemis Ürünleri
19. Entes Ürünleri
20. TP Electric Ürünleri
21. Mete Enerji Ürünleri
22. Ortaç Ürünleri