DGR - Doğaner Makine

DGR


DGR, Yuvarlak ve Dikdörtgen pançlar, panç takımları. Bakır bükme, delme ve kesme makinaları. Ray kesme ve delme aparatları. Plastik kablo kanalı kesme aparatları

ÜRÜNLER


1- Yuvarlak Panç Takımları

Yuvarlak Panç Takımları

Yuvarlak panç takımları hidrolik ve manuel tip olarak ikiye ayrılmaktadır. Ülkemizde genellikle Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Metal, Tekstil, İnşaat, Otomotiv gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. İleri teknoloji ürünü olan pançlarımız yüksek delme kapasitesi ile kullanıcıya maksimum verim sağlamaktadır. Pançlarımız boyalı saclarda temiz, çapaksız ve boyayı kaldırmadan istediğiniz deliği açmanızı sağlamaktadır. Ayrıca siparişiniz üzerine özel ölçülerde imalat yapılabilmektedir.

YUVARLAK PANÇ TAKIMLARI - 3 PARÇA KESİM

Bir saca temiz ve çapaksız delik açma gereksinimi duyulan tüm sektörlerde kullanılmaktadır. İleri teknoloji ürünü olan pançlarımız yüksek delme kapasitesi ile kullanıcıya maksimum verim sağlamaktadır. Pançlarımız manuel anahtarla veya hidrolik sistemle kullanma açısından 2 alternatifi mevcuttur. Hidrolik sistem kullanılmaya elverişsiz olduğu yerlerde manuel anahtarlı sistem kullanılarak istenilen delikler açılmaktadır. Panç takımları erkek ve dişi kalıp olarak 2 parçadan oluşmaktadır. Önceden merkezlenerek saca açılan kılavuz deliğine anahtar veya hidrolik cıvata kullanmak kaydıyla erkek ve dişi kalıbın arasında sacı sıkıştırıp keserek ihtiyacımız olan temiz çapaksız deliği elde etmiş oluruz.

2- Dikdörtgen Panç Takımları

Dikdörtgen Panç Takımları

Dikdörtgen panç takımları genellikle panolarda önceden yeri bell olmayan, yeri açılmayan cihazların yerlerini temiz, çapaksız ve boya kaldırmadan açmaya yarayan takımlarıdır. Bu yüzden pano imalçılarının tercih sebebidir. İleri teknoloji ürünü olan pançlarımız yüksek delme kapasitesi ile kullanıcıya maksimum verim sağlamaktadır. Aşağıdaki cetvelde dikdötgen pançların ölçüsünü ve keseceği malzemenin kalınlığını görebilirsiniz. Dikdörtgen panç takımları manuel ayak pompası ve çektirme aparatı ile çalışmaktadır.

• Boyalı saclarda çapaksız ve temiz işlem.
• Dikdörtgen panç takımlarını hidrolik pompa ile kullanabilirsiniz.
• Hızlı ve pratiktir.
• Özel ölçülerde imalatı yapılmaktadır.

3- Bakır Delme, Kesme, Bükme Ekipmanları

Bakır Delme, Kesme, Bükme Ekipmanları

4- Ray Kesme ve Delme Aparatları

Ray Kesme ve Delme Aparatları

5- Kablo Kanalı Kesme Aparatları

Kablo Kanalı Kesme Aparatları