Ana Sayfa / Markalar / Advantech

Advantech Industrial Automation

Advantech Industrial Automation


Automation Controllers & IOs

Automation Controllers & IOs


Geleneksel programlanabilir lojik kontrolörlerden geliştirilen Advantech’in programlanabilir otomasyon kontrolörleri (PAC) WISE-5000 Serisi ve APAX serisi, akıllı fabrika uygulamaları için tasarlanmış PC tabanlı otomasyon kontrol platformlarıdır. WISE-5000 ve APAX serisi PC tabanlı kontrolörler açık bir geliştirme ortamı sağlar. Çok disiplinli otomasyon denetleyici işlevlerine sahip tek bir platformdur.

Panel PCs

Panel PCs


Advantech Endüstriyel Panel PC ürün portföyünde konfigüre edilebilir ve all-in-one tabir edilen ürün aileleri mevcuttur. Konfigüre edilebilir ürünlerde endüstriyel standartlarda I/O mdoül ilavesi, bus modülü (Profibus, CanOpen, EtherCAT gibi) ilavesi mümkün olmaktadır. Farklı ekran boyutları da seçilebilmektedir.

HMIs


Advantech, 20 yılı aşkın bir süredir pazara çok yönlü Uzaktan I/O ve Kablosuz Algılama Modülleri sunmaktadır. Yeni başlatılan Ethernet I/O ve Kablosuz I/O, IoT'de veya tesis izleme, ortam izleme ve endüstriyel proses kontrolü gibi diğer endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Advantech dağıtılmış Uzak I/O Modülleri Analog I/O ve Dijital I/O olarak alt gruplara ayrılan Ethernet I/O (ADAM-6000 serisi) ve RS-485 I/O (ADAM-4000 serisi) olmak üzere iki gruba ayrılır.


Embedded Computing


Fanless Embedded Computers

Fanless Embedded Computers


Advantech Endüstriyel Box PC ürün aileleri birden çok uygulama türleri için ideal çözümler sunmaktadır. Örneğin bir medikal uygulama için özel bir ürün seçebilir veya bir raylı sistemler uygulamanız için farklı bir ürün seçmeniz olasıdır. Her uygulama için ayrı gereksinimler ve sertifikasyonlar gereklidir, doğru ürünü doğru uygulamada kullanmak önemlidir.

Industrial Motherboards


Ayrıca kendi sisteminizi tasarlamak isterseniz Advantech’in onlarca farklı anakart ailesinden birini seçebilir ve yine Advantech’ten tedarik edebileceğiniz endüstriyel PC kasalarına entegre edebilir veya tamamen kendinize özel tasarladığınız kasaların içine veya makinenize monte edebilirsiniz.

Industrial Display Systems


Advantech Endüstriyel Display Sistemleri ürün grubunda farklı tasarımlarda monitörler, digital-signage ekranları, kavisli moditörler, open-frame monitörler ve hatta tamamen size özel tasarlanabilecek ekran seçenekleri mevcuttur.


Intelligent Connectivity


Industrial Ethernet Switches

Industrial Ethernet Switches


Advantech'in Endüstriyel Ethernet çözümleri, yönetilen ve yönetilmeyen switch’ler, Gigabit Ethernet Switch’leri, PoE Switch’leri (IEEE 802.3af ve IEEE 802.3at), protokol switch’leri, EN50155 ve IEC61850-3 sertifikalı Switch’ler ve rafa monte edilmiş SFP modülleri ve DIN rayı montaj seçenekleri. Switch’lerimiz yüksek ağ esnekliği, siber güvenlik ve dayanıklılık için üretilmiştir ve kritik görev ortamlarında kullanım için uygundur.

Industrial Protocol Gateways

Industrial Protocol Gateways


Endüstriyel Fieldbus ağ geçitlerimiz, Fieldbus ve Endüstriyel Ethernet cihazları arasında kesintisiz iletişimin yanı sıra MQTT, BACnet, Ethernet / IP, EtherCat, PROFINET ve OPC UA gibi farklı protokolleri destekler. Güvenilir protokol genişletilebilirliği, kapsamlı protokol dönüşümü ve mevcut ağ cihazlarıyla sorunsuz entegrasyon için tasarlanmış olan bu cihazlar, farklı protokoller kullanan cihazlardan verimli bir şekilde veri dönüştürmek için uygun bir çözüm sunar.

Industrial Wireless and Gateway

Industrial Wireless and Gateway


Advantech'in endüstriyel kablosuz çözümleri, WLAN'ınız için yüksek kaliteli çok işlevli erişim noktalarına/istasyonlarına uygun fiyatlı, giriş seviyesi kablosuz erişim noktalarını/istemcilerini kapsayan paha biçilmez kablosuz altyapı sağlar. Endüstriyel kablosuz ürünlerimiz, WLAN'ınızdaki kablosuz altyapılar arasında istikrarlı bağlantılar sağlar ve kablosuz AP'lerimiz/istasyonlarımız sabit 2,4 ve 5 GHz'den seçilebilir 2,4 veya 5 GHz'e kadar farklı frekans yapılandırmalarını destekler.