Ana Sayfa / Markalar / Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller


I/O MODÜLLER


Sinyallerin ve verilerin iletilmesinde güvenilirlik


IP20 özellikli yenilikçi uzaktan I / O konseptimiz tamamen kullanıcı yararlarına odaklanıyor: Özel planlama, daha hızlı kurulum, daha güvenli başlatma ve daha fazla aksama süresi yoktur. Önemli ölçüde geliştirilmiş performans ve daha fazla verimlilik içindir. Makine durma sürelerini en aza indirin. Entegre teşhis sayesinde daha hızlı yanıt verin.

I/O Sistem IP67


IP67'de u-remote ile yüksek performanslı ademi merkeziyetçilik. Otomasyon çözümlerinde daha fazla esneklik için. Sıcaklık dalgalanmalarına rağmen en yüksek performans. Sağlam tasarım.


ENDÜSTRİYEL ETHERNET


Weidmüller


Tüm uygulamalar için anahtar portföyümüz


Anahtarlar, Ethernet ağlarındaki temel bağlantı elemanlarıdır. Ethernet katılımcılarını birbirine bağlarlar. Yönetilmeyen veya yönetilen anahtarlar olarak, bakır, fiber optik veya esnek SFP yuvaları ile kullanılabilir. PROFINET Class B ve Ethernet / IP gibi tüm yaygın fieldbus protokollerinin gerçek zamanlı olarak desteklenir.Endüstriyel Güvenlik Router


Weidmüller'in Endüstriyel Ethernet Router'ı farklı ağların birlikte ve en üst düzeyde güvenlik ile birlikte çalışmasını sağlar. Entegre güvenlik duvarlı yüksek performanslı endüstriyel güvenlik yönlendiricisidir. Ağların ayrılması, örneğin ofis ve üretim seviyesi için. 4G LTE üzerinden hücresel internet bağlantısı. VPN ile güvenli uzaktan erişim.


Medya dönüştürücüler ve protokol ağ geçitleri


Ethernet ve seri veriler için uzun mesafelerde parazitsiz veri iletimi ve bunların dönüştürülmesi için çözümler. Seri cihazların Ethernet ağlarına entegrasyonu. Ethernet'in uzun mesafelerde ve EMC kritik ortamlarda kullanılması. Seri sinyallerin uzun mesafeler boyunca iletimi. Modbus RTU’dan TCP’ye dönüşüm.Endüstriyel WLAN


Kablosuz Ethernet bağlantısı için bir erişim noktası, köprü veya istemci olarak çalışan endüstriyel kablosuz cihazlar.

Güvenilir ağ iletişimi için endüstriyel WLAN cihazları. Erişim noktası, köprü veya müşteri olarak esnek kullanım. LAN ve WLAN ağını ayırmak için istemci yönlendirme modu. 300 Mbit/s'ye kadar iletim hızı.


Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller

GÜÇ KAYNAKLARI


Weidmüller

Sistemlerinizi sonsuz tedarik konseptlerimizle güvenli hale getirin.

Switch-mode güç kaynağı üniteleri


Tüm uygulama gereksinimleriniz için özel switch-mode güç kaynağı üniteleri. Sürdürülebilir enerji tasarrufu için optimum verimlilik seviyeleri (% 95,3'e kadar). Eşsiz DCL teknolojisi sayesinde yüksek dinamik aralık. Durum izleme için iletişim modülleri, PROtop'u geleceğe yönelik kanıtsız kılar. Düşük sistem maliyetleri için entegre ORing MOSFET'ler sayesinde diyot modülleri olmadan doğrudan paralel anahtarlama. Geniş onay yelpazesi.

Kesintisiz Güç Kaynakları


Kesintisiz bir güç kaynağı için modüllerimizle 30 saate kadar köprü arızası. Durum izleme için farklı durum röleleri. Entegre derin deşarj koruması ve sıcaklık dengelemeli pil şarjı sayesinde uzun pil ömrü. Özellikle 66 mm'lik küçük bir genişlik sayesinde yerden tasarruf.

Tampon modülümüz, özellikle kırsal alanlarda zor ağ durumları için iyi donanımlı olmanın pratik bir yoludur.

Kolaylıkla 260 msn için Köprü 20 A. İki modülü paralel olarak bağlayarak akım veya arabellek süresini artırın. Tamponların durumu LED ile görsel olarak gösterilir ve bir röle ve bir transistör çıkışı ile elektriksel olarak işaretlenir.

Weidmüller akü modülleri yüksek kaliteli Panasonic akülerden oluşur.

Sızdırmaz ve bakım gerektirmeyen kurşun geçirmez aküler. Sıcaklık sensörü, optimum pil şarjı ve pil ömrü sağlar. Geçmeli bağlantılar sayesinde güvenli ve hızlı montaj.

Elektronik Yük İzleme


Elektronik yük izleme ve potansiyel dağıtımı bir arada: yeni bir kontrol gerilimi dağılımı seviyesi

Modern makineler ve tesisler akıllı, verimli ve güvenilir yük izleme sistemleri gerektirir. Modüler çözümler portföyümüz çok çeşitli uygulamalar için yüksek derecede esneklik sunarken, aynı zamanda kurulum sırasında zaman ve yer tasarrufu sağlar. IO-Link özellikli yük izleme sistemi TopGUARD, uzaktan kontrol seçenekleri, tam veri saydamlığı ve 24 V sistem voltajının güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar. IO-LINK özellikli PROtop güç kaynaklarına olağanüstü bir destektir. Bütünleşik bir potansiyel dağılımı nedeniyle zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

MaxGUARD'dan TopGUARD'a basit geçiş


Makineler ve sistemler için mükemmel: Arızaya karşı korumalı ve bakımı kolay MaxGUARD sistemi, hepsi bir arada yük izlemeyi ve potansiyel dağıtımı temsil eder.
Her türlü uygulamaya optimum şekilde adapte edilebilen modüler, oldukça esnek sistem, yük devresinin basit galvanik izolasyonu için pratik ayırma kolu
6.1 mm aralıklı potansiyel dağıtıcılar, rayda %50'ye varan yer tasarrufu sağlar.
Yük izleme ve potansiyel dağıtım terminalleri arasındaki benzersiz çapraz bağlayıcılar sayesinde %20'ye kadar zaman tasarrufu, devreye alma ve bakım sırasında aşırı servis kolaylığı.

DC / DC Çevirici

Kontrol voltajlarını sabitleyin ve voltaj dalgalanmalarını dengeleyin. DC / DC dönüştürücüler, girişi çıkış geriliminden galvanik olarak izole eder ve hazırlar.


Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller

RÖLELER

Yüksek Kaliteli Röleler


Röle modülleri alanında geniş kapsamlı bir tedarikçi olarak, TERMSERIES, RIDERSERIES ve D-SERIES ile çok geniş, çeşitli ve yüksek kaliteli bir portföy sunuyoruz. Ek olarak, sinyal yalıtımı, amplifikasyon ve çarpma için çeşitli fonksiyon test KIT'ler sunuyoruz. Özellikle yüksek güvenilirlik ve uzun ömür ile karakterize edilirler ve çeşitli versiyonlarda bulunurlar. Çıkışlarda normalde açık, normalde kapalı, kontaklarda değişiklik gibi farklı kontak tipleri mevcuttur. Çok çeşitli alanlarda ve endüstrilerde kullanılırlar.

D-SERIES, endüstriyel otomasyonda giriş ve çıkış sinyallerinin ayrılması için ekonomik röleler sunar. Bu evrensel röleler birçok karmaşık ayrıntıya sahiptir ve farklı tasarımlarda mevcuttur. Geleneksel röleler ve LED göstergeleri kolayca takılır, tutma klipsleri güvenli bir sabitleme sağlar.

TERMSERIES, çok yönlü - geniş aksesuarlarla 6 mm genişliğinde modüler röle modülleri, elektrik otomasyonundaki evrensel ayrıştırma elemanlarıdır. Gereksinimlerinize bağlı olarak, sabit voltaj girişli veya çoklu voltaj girişli ürünler seçebilirsiniz.

RIDERSERIES, endüstriyel uygulamalar için farklı tasarımlarda birçok karmaşık ayrıntıya ve uluslararası onaylara sahip yüksek kaliteli evrensel röleler. Endüstriyel otomasyonda giriş ve çıkış sinyallerinin ayrılması için ideal röleler. Geleneksel röleler ve LED göstergeleri kolayca takılır, tutma klipsleri güvenli bir sabitleme sağlar.

Katı Hal Röleleri - Yüksek Standart ve Mutlak Kalite,


Herkes zorlukları bilir: plansız üretim durur, kritik yük zirveleri, yüksek hassasiyetli üretim işlemlerinde başarısızlıklar. Özellikle küçük olayların bile büyük maliyet riskleriyle ilişkili olduğu alanlarda, bu kayıpları proaktif olarak önlemek ve makinenin kullanılabilirliğini sağlamak kullanıcıların sorumluluğundadır. Katı hal rölelerimiz en yüksek standartları mutlak kalite ile birleştirir. Çok esnek ve geniş ürün yelpazemizden yararlanın.

TERMOPTO yarıiletken röle modülleri, elektriksel izolasyon ve sinyal şartlandırmanın yeterli olduğu endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Modüler klemens tasarımında oldukça kompakt katı hal röleleri, dijital sinyallerin basit şekilde ayrılması için kullanılır.


Weidmüller

Weidmüller

ANALOG SİNYAL DÖNÜŞTÜRÜCÜLER


Otomasyonun artışını göz önünde bulundurarak, dijital ve analog sinyal değerlerinizi endüstriyel ve proses otomasyonundan (örneğin sıcaklık, basınç, seviye, akış hacimleri, ağırlık ve hız gibi) dönüştüren, izole eden, izleyen, koruyan ve görselleştiren izolasyon kuvvetlendiricileri gerekir.

DC standart sinyalleri, 4-20 m A ve 0-10 V izolasyon kuvvetlendiricileri, anahtarlama kuvvetlendiricileri, frekans dönüştürücüleri ve eşik anahtarları için sinyal dönüştürücülerimiz yüksek hassasiyet, evrensellik ve geniş çeşitlilik çeşitliliği ile karakterize edilir.

ACT20C : Bağlayıcı, iletişim yetenekli arayüz ile ACT20C durum izleme ve arıza tespitinde kullanılabilir. Yerel olarak veya uzaktan yapılandırma için Ethernet üzerinden FDT / DTM yazılımı.

ACT20X : Kendinden güvenli, Proses endüstrisi standartlarına uygun güvenli sinyal dönüşümü. SIL özelliği nedeniyle proses endüstrisi için katı standartlara uygundur; EX, 0, 1, 2 ve 20, 21, 22 alanlarına uygulanabilir.

ACT20P : Çok yönlü, Proses endüstrisindeki ve enerji teknolojisindeki geniş kapsamlı pratik gereksinimler için idealdir. Yanlışlıkla uyumsuzlukları önlemek için kodlamalı bağlantı terminalleri, İki kanallı, yalnızca 12,5 mm genişlik nedeniyle kabin içinde daha fazla alan.

ACT20M : En ince, Sadece 6 mm genişliğinde son derece yerden tasarruf. DIP anahtarları veya FDT / DTM yazılımı ile kolay yapılandırma. Kanal başına yüksek paketleme yoğunluğu. Kapsamlı onaylar, örneğin ATEX, IECEX, GL, DNV.

MCZ ve Proses değeri göstergesi,

MCZ : Piyasadaki en küçük terminal bloğu boyutlu analog sinyal koşullandırıcı. 6 mm'lik dar genişliği nedeniyle kontrol panosunda yerden tasarruf. Takılabilir çapraz konnektörlerle kolay kablolama.

Proses değeri göstergesi : İyi görünürlükle optimum izleme. IP 65 korumalı, entegre sinyal dönüştürücü ve limit anahtarlı 1/8 ”DIN standart ön panelden oluşan dört basamaklı büyük bir LED ekrandan faydalanırsınız.


Weidmüller

Weidmüller