Ana Sayfa / Markalar / Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller


KLEMENSLER


Klippon® Connect Modüler Klemensler


Planlama, montaj ve işletme fazlarında ekstra verimlilik, Klippon® Connect her aşamada sizlere katma değer sağlar.

Endüstriyel bağlantı teknolojileri partneriniz olarak bizler, pano yapımındaki; planlama, montaj ve işletme aşamalarını, birbirleriyle entegre bir süreç olarak değerlendiririz.Bu nedenle Weidmüller, pano yapım sürecinin her aşamasında ürünleri ve süreç destek hizmetleriyle partnerlerine yaratıcı çözümler sunar.

Pano yapım sürecinin her adımında kazanımlar sunar


Pano içerisinde, ürünler için daha fazla alan kazanımı ve müdahale alanı yaratma veya montaj sırasında zaman tasarrufu: Klippon® Connect bu süreçte sizlere sayısız kazanç sağlar. Klemens ailemizi kullanım amacınıza gore; özel uygulumalara yönelik veya bağlantı teknolojilerine gore sınıflandırırak hizmetinize sunarız. Böylece uygulamanızın tüm detaylarına gore en uygun çözümü belirleyebilirsiniz. Özel montaj hizmetleri ve mühendislik yazılım gereçleri gibi süreç destek hizmetlerimiz sayesinde ise sizlere komle çözümler sunarız.

Weidmüller

ETİKET YAZICI


Weidmüller

Endüstriyel yazıcılarımızla sistemli markalama için profesyonel çözümler…


Weidmüller markalama sistemleri markalama ve etiket üretmenin hızlı ve verimli bir yoludur. Örneğin terminal blokları, teller, kablolar ve cihazlar için. PrintJet ADVANCED, MCP-Plotter ve MultiMark termal transfer yazıcılarımız hızlı çalışır ve mükemmel bir baskı görüntüsü sunar. Ek M-Print® PRO yazılımı elektrikli ekipmanınızın işaretlenmesini kolaylaştırır.

PrintJet ADVANCED


Mükemmellik ekonomiyle buluşuyor.

En yüksek standartlar için verimli mürekkep püskürtmeli yazıcı. Mükemmel baskı sonuçları, maksimum işlem kararlılığı ve yüksek otomasyon derecesi PrintJet ADVANCED'i zorlu markalama gereksinimleri için mükemmel bir çözüm haline getirir. Düşük işletme maliyetleri kendileri için konuşuyor. Daha verimli olamazdı!


Termal Transfer Yazıcılar THM MultiMark ve THM MultiMark PLUS


Son teknoloji markalama ihtiyaçlarınıza göre uyarlandı.

Birçok farklı markalama görevi, çoğu zaman, örneğin, farklı baskı ortamları veya markerlerin tamamlanması için esnek gereksinimler söz konusu olduğunda, birkaç çevresel cihazın kullanımını gerektirir. THM serisinin kompakt, modüler tasarımlı termal transfer yazıcıları birkaç çalışma adımını birleştirebilir.MCP Çizici


Küçük miktarlar için ideal esnek markalama.

MCP çizicilerimiz Weidmüller MultiCard konseptini tamamlar ve Weidmüller'in M-Print® PRO yazılımıyla kullanılabilir. Tek tek işaretleri veya MultiCard parçalarını yazdırmak için özellikle uygundurlar. SlimFix etiketlerinin 4 ila 6 arasındaki konumlandırma çerçevesi, terminaller, kablolar, teller ve aygıtlar için MultiCard'ları yazdırmak için kullanılabilir. MCP etiketi konumlandırma çerçevesi etiketleri yazdırmak için kullanılır.

Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller

KABLO KANALLARI


Esnek, dayanıklı ve işlevsel…


Dijitalleşmedeki eğilimlerin artması kabinde daha yüksek paketleme yoğunlukları gerektirmektedir. Bu nedenle, açık ve yerden tasarruf sağlayan bir kablo yönlendirme sistemi gereklidir. Bu sadece optik bir özellikten daha fazlasıdır, çünkü düzenli kablo yönlendirme zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Bakım ve onarım işlerini kolaylaştırır ve genel operasyonel güvenliği arttırır. Geniş kablo kanalı ürün yelpazesi, kabini desteklemek için çok sayıda kullanışlı aksesuarla tamamlanmaktadır.

Esnek kablolama sistemi çok çeşitli aksesuarlar sunar ve mandal tutma kıskaçları veya bölücüler için kılavuz rayları gibi istisnai ürün özellikleri sunar. Ek olarak, tel tespit pabuçları önceden kurulmuş teller için bir sabitleme yardımcısı görevi görür.

Kablo kanallarının üstün kalitesi, kabin içerisinde düzenli bir kablo döşemesi için dayanıklı yapıların oluşturulmasını sağlar. DIN EN 50085-2-3'e göre yüksek stabilite, minimum burulma ve tam olarak delinmiş dip delikleri, kurulumu hızlı ve kolay hale getirir.

EX Alanları İçin Kablo Kanalları


İyi yapılandırılmış ve korumalı kablolama, kurulum, bakım ve güvenli işletim için temel sağlar. Bu gereklilikler özellikle patlama korumalı alanlar için geçerlidir.

Tutarlı kalite için burulmayan sağlam kablo kanalları,
DIN EN 60079-14'e göre, kendinden emniyetli devreler içeren kablolar için,
Basit, güvenli kapama mekanizması sayesinde güvenilir bir şekilde kapanan kapak,

Halojen içermeyen kablo kanalları, kablo koruma kanalları ve aksesuarları


Yüksek yangın koruması gerektiren uygulamalarda, halojen içermeyen kablo kanalları daha yüksek düzeyde operasyonel güvenlik sunar. Genel olarak trafik mühendisliğinde, ayrıca tünel sistemlerinde veya bina altyapısında kullanılırlar. Halojen içermeyen malzemeler, düşük duman gelişimi ve toksik olmayan atık gazlar ile karakterize edilir.

Spiral ve dokuma hortumlar, şalter dişlilerinde ve kontrol kabinlerinde yer tasarrufu sağlayan kablo yönlendirme sistemlerinin yapımı için özellikle uygundur. Kabloların ve tellerin yönlendirilmesi, korunması ve birleştirilmesi için kullanılırlar - örneğin, muhafaza içi ve kapı arasındaki geçişlerde.

Pratik aksesuarlarla, önceden takılmış kabloların ve tellerin kabinden düşmesini önleyebilirsiniz. Bu, montajı basitleştirir ve zaman kazandırır. Veri ve güç kabloları birbirlerinden aynı kanaldaki bölücülerle ayrılabilir. Kapaklar aksesuar olarak da mevcuttur.

Weidmüller

Weidmüller

Weidmüller

EL ALETLERİ


Weidmüller

Yüksek talepler için profesyonel aletler


Weidmüller’de, 30 yıldan fazla bir süredir en zorlayıcı ihtiyaçları karşılamak üzere, kaliteli aletler geliştiriyor ve üretiyoruz. Yeni çözümler üretirken aklımızda daima bir hedef var: İşinizi daha kolay hale getirmek, süreci optimize etmek ve işinizin uzun vadeli üretkenliğini korumaya yardımcı olmak.

Aletler, uzun süreli sürekli kullanımdan sonra dahi, günlük bazda değişmez performansınızı garanti etmelidir Bu amaçla Weidmüller müşterilerine “Alet Sertifikasyon” hizmeti sunmaktadır. Weidmüller, aletlerinin fonksiyonelliğini ve kalitesini bu teknik test prosedürü ile garanti altına almaktadır.

Bunu başarmanın en iyi yöntemi aynı kaynaktan, bir arada çalışmak üzere tasarlanarak üretilen ürünler ve aletlerdir. Üretim yelpazemiz kesme, soyma, sıkma, test etme ve vidalama için etkin el aletlerini içermektedir. Bu çeşitlilik, aletleri bir araya getiren ve belirli bir amaçla ve etkin bir şekilde aksesuarları eşleştiren alet setleri ile geliştirilmiştir. Weidmüller’in otomatik makineleri, sürekli tekrar gerektiren işleri daha kolay hale getirmekte ve oldukça değerli olan zaman tasarrufu sağlamaktadır.


Weidmüller