Ana Sayfa / Markalar / Phoenix Contact

PHOENIX CONTACT

PHOENIX CONTACT


KLEMENSLER


CLIPLINE complete klemens sistemi eşsizdir. Bağlantı teknolojisini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Uluslararası onaylı klemens sistemi.

CLIPLINE complete, tüm bağlantı teknolojileri – tek sistem


Push-in, vidalı, yaylı, hızlı veya cıvatalı bağlantı yöntemlerinden hangisi tercih edilirse edilsin, çift fonksiyon kanalı sayesinde tüm bağlantı yöntemleri aynı aksesuarlar kullanılarak birbirleriyle kombine edilebilir. CLIPLINE complete klemens sistemi tüm dünyada müşteri ihtiyaçlarına esnek şekilde cevap verebilmenizi sağlar. Aşağıdaki bağlantı tiplerini seçebilirsiniz:

Kolay PT Push-in bağlantı
UT üniversal vidalı bağlantı
ST kompakt yaylı bağlantı
QT hızlı QUICKON bağlantı
COMBI geçmeli bağlantı çözümleri
RT sağlam cıvatalı bağlantı

CLIPLINE complete - Tüm klemensler için üniform aksesuarlar


CLIPLINE complete sistemi, tüm bağlantı teknolojileri için size tek tip bir aksesuar yelpazesi sunar.


Köprüleme, işaretleme ve test aksesuarları standartlaştırıldığı için lojistik ve depolama maliyetlerinizi azaltır. Tüm klemensler çift köprüleme kanalı sayesinde serbestçe kombine edilebilir. COMBI geçmeli bağlantı sisteminin üniform geçmeli bağlantı bölgesi zaman tasarrufu sağlar ve uygulamanız için modüler konfigürasyon imkanı sunar. Tüm ayırmalı klemenslerin çok fonksiyonlu, standartlaşmış ayırma bölgesine birçok konnektör takılabilir.

CLIPLINE complete – Bağlantı teknolojisinde uzmanlık


Phoenix Contact klemensleri standardın öngördüğü değerlerin çok ötesinde test edilir. Test sonuçları klemenslerin aşağıdaki endüstrilerde kullanılmalarını sağlar:

Sistem ve makine imalatı
Proses teknolojisi ve proses mühendisliği
Kimya/petrokimya endüstrisi
Demiryolu endüstrisi
Gemi imalatı
Enerji teknolojisi

Uygun tasarım kriterleri ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması sayesinde klemensler standartların üzerine çıkmaktadır.

Bağlantı Kutuları ve Boş Muhafazalar


Phoenix Contact'ta CLIPSAFE ile paslanmaz çelik ve polyesterden imal edilen kaliteli bir boş muhafaza ve bağlantı kutusu ürün gamı hizmetinizdedir. CLIPSAFE ilgili onaylarla Ex bölgelerde kullanılabilir. Muhafaza serisi, çeşitliliği ve çok yönlülüğü ile öne çıkmaktadır. Özellikle uygulamanızda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Phoenix Contact

Phoenix Contact

Phoenix Contact

MARKALAMA VE ETİKETLEME


MARKING sistemi, endüstriyel tanımlama için profesyonel anahtar teslim çözümlerle iş hayatınızı kolaylaştırır.

Phoenix Contact'ın endüstriyel markalama ve tanımlama çözümleri günlük işlerinizi kolaylaştırır. Profesyonel planlama ve markalama yazılımını, yenilikçi baskı sistemlerini ve tüm uygulama alanlarına yönelik markalama malzemelerini içeren komple sistem yelpazesi, planlamadan bitmiş etikete kadar size sezgisel ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

Avantajlarınız


Sezgisel dokunmatik ekranlı kullanıcı arabirimleri sayesinde kullanımı kolay yazıcı sistemleri ile endüstriyel baskı kolaylaştırılmıştır. Otomatik malzeme tespiti sayesinde baskı hatalarının önlenmesi birkaç saniye içinde baskı etiketlerini doğrudan sitede oluşturun ve hemen kullanın. Prosedürleri kolaylaştırın: hızlı kurulum ve altyapınıza sorunsuz entegrasyon. CAE programından planlama ve markalama yazılımına veri aktarımı ve doğrudan yazıcıda etiket bilgilerinin kolay girişi sayesinde rahatça çalışın.

Endüstri için kompakt kart yazıcı - Termal transfer yazıcıyla esnek markalama


THERMOMARK CARD 2.0, tüm endüstriyel uygulamalar için etiketleri kart formatında basmaktadır. Kanıtlanmış termal transfer baskı teknolojisi yüksek kaliteli sonuç elde etmenizi sağlar. Entegre renkli dokunmatik ekran sayesinde işlem sezgisel ve basittir.

Temel Özellikler


Ekran: Renkli dokunmatik ekran
Baskı çözünürlüğü: 300 dpi
Maksimum baskı genişliği: 105 mm
Ağırlık: Yaklaşık 6 kg
Arabirimler: Ethernet 10/100 Mbps / USB 2.0 / RS-232
Servis: Entegre işletim videoları
Onaylar: UL/CSA, CCC, FCC Class A, CB, EAC

Çok yönlü, verimli rulo yazıcılar - Tüm endüstriyel uygulamalar için etiketler


THERMOMARK ROLL 2.0, yüksek kaliteli endüstriyel tanımlama için farklı markalama malzemelerini rulo biçiminde basar. Net semboller ve renkli dokunmatik ekran, kullanıcıyı yazıcı menüsünden sezgisel ve rahat bir şekilde yönlendirir.

Avantajlarınız


Dokunmatik renkli ekran sayesinde kolay ve sezgisel kullanım. Pançlı veya yapışkan etiketlerin, ekleme etiketlerin, daralan makaronların ve etiket kılıflarının esnek şekilde yazdırılması. Hızlı, yüksek kaliteli ve dayanıklı baskı. Klemens, tel, kablo, ekipman ve tesis markalaması için malzemeleri işleme yeteneği sayesinde çok yönlü uygulama alanları. PROJECT complete yazılımı sayesinde kolay ve esnek aktivasyon

Temel Özellikler


Ekran: Renkli dokunmatik ekran
Baskı çözünürlüğü: 300 dpi
Maksimum baskı genişliği: 105 mm
Maksimum baskı uzunluğu: 1,000 mm
Arabirimler: Ethernet 10/100 Mbps / USB 2.0 / RS-232
Ekran: Renkli dokunmatik ekran
Aksesuarlar: Kesme ve delme ünitesi

Phoenix Contact

Phoenix Contact

Phoenix Contact

Phoenix Contact

Özel Markalama


MARKALAMA sistemi klemenslerin, iletkenlerin, kabloların ve cihazların hızlı ve kolay etiketlemesi için akıllı bir çözümdür. Yazılım, donanım ve malzemeler mükemmel bir uyum içindedir.

Tüm sistemler için tek yazılım


Güçlü PROJECT complete planlama ve markalama yazılımı ile DIN rayların ve etiketlerin planlaması her zamankinden daha kolay ve sezgisel olur. Tüm ortak CAE programlarına yönelik tek arayüz, elektronik planlamadan verilerin doğrudan alınmasını sağlar. Otomatik düzeltme işlevi DIN rayı için gereken aksesuarları tamamlar. Parça listesini doğrudan tek bir tıklama ile web'e aktarın ve herhangi bir zorluk olmadan siparişinizi başlatın.

Tüm ihtiyaçlara uygun yazıcı sistemleri


Doğru yazdırma sistemi tüm markalama ihtiyaçlarınız için kullanılabilir. Yenilikçi UV LED teknolojisine sahip BLUEMARK ID, dayanıklı yüksek hızlı markalama özelliklerine sahiptir. TOPMARK neo en yüksek talepler için lazer gravürlü etiketler üretir. Birçok termal transfer yazıcısı her uygulama için rulolara, kartlara ve tabakalara verimli şekilde baskı yapar.

Uygulamanız için ideal malzeme


MARKING SYSTEM ürün yelpazesi çok çeşitli markalama malzemeleri ile her uygulamayı kapsar. Klemenslerin, iletkenlerin ve kabloların, ekipmanların ve sistemlerin etiketlenmesi için çok sayıda versiyon her montaj durumunu ve gereksinimini kapsar. Etiketlerin dayanıklılığı, aşırı koşullar altında bile çok sayıda laboratuvar testinde kanıtlanmıştır ve tüm uluslararası norm ve standartları karşılar. Markalama Uygulaması, uygulamanız için ideal etiketleme malzemesine sizi sezgisel ve açık bir şekilde yönlendirir.


PHOENIX CONTACT – INTERFACE


PHOENIX CONTACT – INTERFACE Seri


Seri arabirimler otomasyon cihazlarında standart özellik haline gelmeye başlamıştır. Seri INTERFACE ürün grubu, dijital ve analog sinyallerin etkileşimsiz olarak iletim ve izolasyonunu sağlar. Analog çeviriciler, tekrarlayıcılar, fiber optik dönüştürücüler ve konnektörler ürün ailesinde yer alırlar.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Analog


Analog sinyallerin endüstriyel ortamlarda iletimi etkileşimlere oldukça açıktır. INTERFACE analog modülleri elektromanyetik kirlilik olan ortamlarda dahi sinyallerin güvenilir şekilde iletimini sağlar. Hassas sinyal dönüştürme, seviye eşleme ve izolasyon iletim ve ölçü devresinin kalitesini artırır.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Güç Kaynakları


Bir güç kaynağının güvenilirliği sistem bileşenlerinin bulunabilirliğiyle doğru orantılıdır. INTERFACE Güç Kaynakları 3 farklı seride yüksek nitelikli ihtiyaçlara cevap verir.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Kablolama


INTERFACE Plus, kontrol elektroniği ile çevresel elektrik cihazları arasında proses ağırlıklı sinyal dönüşümü için yardımcı bileşkenlerdir. Çok sayıda arabirim fonksiyonuyla donatılmış olup raya montaj kutularda yer alırlar. INTERFACE Plus, endüstriyel ölçüm ve kontrol teknolojisinde yardımcı bileşenler sunar.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Ex


Potansiyel patlayıcı ortamlarda güvenlik en yüksek önceliktir. INTERFACE Ex modülleri “kendinden güvenli” koruma seviyesiyle ölçme ve kontrol uygulamalarında kullanılır. Yenilikçi montaj konsepti sistem maliyetlerini indirger.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Çözüm Merkezi


INTERFACE Çözüm Merkezi sizin fikirlerinizden yola çıkarak profesyonel ürünler geliştirir. Arabirim uzmanlarımız fonksiyon, bağlantı teknolojisi ve muhafazayı sizin için oluşturur. Bu yolla, uygulamanız için bire bir uyumlu bir ürün elde etmiş olursunuz.

PHOENIX CONTACT – INTERFACE Röle


Röle ve optkuplör arabirimleri otomasyon sistemlerinde güvenli sinyal trafiğinin parçasıdırlar. Gerilim, akım ve güç eşlemesiyle birlikte elektriksel izolasyon sunması, kontrolör ile sensör/aktüatör seviyesi arasında sorunsuz işletim sağlar. İlave özellikler planlama, montaj ve devreye almada basitlik sunar.

Phoenix Contact

Phoenix Contact

Phoenix Contact