Ana Sayfa / Markalar / Kardeş Elektrik

Kardeş Elektrik Hellermann Tyton Kablo Bağı ve Aksesuarları

Kardeş Elektrik Hellermann Tyton Kablo Bağı ve Aksesuarları


Kardeş Elektrik Hellermann Tyton Kablo Bağı ve Aksesuarları


Otomatik Kablo Bağlama Sistemleri

ATS3080, HellermannTyton tarafından geliştirilen elektrikli bir demetleme sistemidir. Yaklaşık bir saniye içinde atıksz bağlantılar elde edersiniz. Kapatmadaki dış tırtıklı şeritler "sonsuz makaralar" üzerine sarılı olarak teslim edilirler. ATS3080 kablo baplama sistemlerinde önemli bir yeniliktir. Üretim sanayiindeki yüksek kalite standartları tam otomatik ve hassas demetleme gerektiriyor. Yalnız demetleme işleminin otomasyonu kararlı bir iş akışı içinde çok sayılarda verimli bir imalatı mümkün kılar. ATS3080 bir tavan askısı ile veya bir tezgah kaidesi ile kullanılabilir. Bu; özellikle otomotiv ve beyaz eşya veya kahverengi eşya sanayiinde ya da ambalajlamadaki farklı uygulamalar için esnek kullanım olanağı sağlar. Bu cihaz, çok kısa dönüş süreli (yaklaşık 1,3 s/50 mm çene) yüksek kapasiteli bir alettir.

ATS 3080 aynı zamanda, şeridi ve klipsi ile yenilikçidir. Dışı tırtıklı şerit kabloların izolasyonuna zarar vermez. Bütün sistem atıksızdır ve her atış tam hizalı olarak kesilir. Alet, yalnızca sizin çapınız için gerekli olan şerit uzunluğunu kullanır. Atık kutuları temizlemek veya açmak için hiç zaman kaybetmezsiniz; bu da temiz ve güvenli bir üretim ortamını sağlar. Malzeme, 500 m uzunlukta şerit makaraları ve 5000 parçalık klips makaraları halinde mevcuttur. ATS 3080'in, seçmeli bir özellik olarak, bir gerdirme kontrol sistemi vardır. Her atış PCB'de saklanır ve belgelenir. Verileri bilgisayarınızın bir arabirimi sayesinde okuyabilirsiniz. Bu seçenek ile güvenilir bağlama ve tespit sürecini garanti edebilirsiniz.

Kardeş Elektrik


Yalıtım Ürünleri

Bu, orta cidar kalınlıklı makaron esnektir ama katı yalıtım özelliklerine sahiptir. Solventlere, asitlere ve diğer kimyasal maddelere karşı yüksek bir dirence sahiptir. IMCS-A makaronunun iç yüzü, daraldıktan sonra neme ve diğer çevre etkilerine karşı koruma sağlayan bir termoplastik yapışkanla kaplıdır. Özel olarak geliştirilmiş bu yapışkan mükemmel sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.

Uygulama

IMCS alçak gerilim uygulamalarında kablo eklerini ve kablo uçlarını korumak için tasarlanmıştır.

Kardeş ElektrikNumaralama ve Etiketleme Sistemleri

HFX etiketleri, Helafix taşıma şeridi ile uygulama için özel olarak geliştirilmiştir. DIN A4 formatında satılırlar ve bir lazer yazıcı ile yazdırılabilirler veya T82S serisi silinmez işaretleme kalemleri kullanılarak elle işaretlenirler. HFXP etiketlerinin her tabakası iki renkte temin edilir (ön sarı, arka sayfa beyaz). İstek üzerine ilave renkler de mevcuttur. Sorunsuz bir baskı için Tagprint PRO yazılımını öneririz.

Kardeş Elektrik


IBOCO Kablo Kanalı ve Aksesuarları


Montaj için delik istenmeyen her uygulamada kullanabilen esnek kanallar, dört değişik boyutta mevcut olup, kendinden yapışkanlı bandı ile kullanılır. Kabloyu pano kapağına uzatmada, kumanda panolarında ve elektronik cihazlarda, kabloların düzgün bir şekilde muhafaza ve pano içinde takip edilebilmelerini sağlar. Dört degişik boyut ve kendinden yapışkanlı bandı ile kullanılır. Malzemenin esnekliğinden dolayı, kablo veya kablolar, kanala kolayca eklenebilir veya çıkartılabilir. DN-A ürününün kapağı olmadığı için, yerden tasarruf edilmesi gereken durumlarda kabloları muhafaza eder ve kablo bağı ihtiyacını en aza indirger. Zor koşullarda azami 80° C sıcaklıkta kullanılabilir. DN-A zorlama, ezilme durumunda esnekliğini korur. Yangın esnasında, zehirli gaz veya tehlikeli madde salgılamaz, asgari seviyede duman oluşur. Kanal istenilen uzunlukta makas veya bıçak kullanılarak kesilebilir.

Kardeş Elektrik

ZP1 Sabitleme Pimi sayesinde geniş kanalın içine daha dar kanallar monte ederek, kanal içinde değişken gerilim, akım şiddeti gibi değişik işlevler gören devrelerin kablolarını birbirinden ayırt etmek mümkündür.

ZP2 yükseltici arabirim üst üste konularak dar kanalı geniş kanal içinde değişiklik yükseklikte ayarlamaya imkan verir.

Çok kısa zamanda monte edilebilirlik
İzole edici özellik
İşlevsel ve kolay uygulama
R4 15 kg, R6 20 kg'a kadar dayanıklılık
Isıya karşı mukavemet.

Kardeş Elektrik

TR1-E kabloların düzenli bir şekilde tutulmaları için kullanımı kolay aksesuarlardır. Üzerlerindeki işaretli çizgileri sayesinde istenilen ölçüde kısaltılabilen TR1-E; 100,80, 60 ve 40 mm genişliğindeki kablo kanallarına uyumlu olarak üretilir. Kanalın tırnaklarına kolayca geçebilen ve tutucunun hareket etmesini engelleyen tırnakları sayesinde montajı kolaydır. T1-E kablo tutucuları, montaj ve tamir/bakım esnasında tüm pano imalatçıları için en ideal çözümdür.

Kardeş Elektrik

Kg ve Ca Şalterler


Kraus & Naimer Şalterleri
Pako Şalterler
Ana Kumanda / Acil Durum, Tamir Bakım ve Emniyet Şalterleri
Özel Uygulamalar İçin Şalterler ve Doğru Akım Şalterleri
Şalter Kutuları
Ana Kumanda / Acil Durum, Tamir Bakım ve Emniyet Şalterleri

Kardeş Elektrik
Kardeş Elektrik
Kardeş Elektrik
Kardeş Elektrik